2D 3D
Bilet normalny  25 zł 30 zł
Bilet ulgowy  20 zł 25 zł
Bilet zbiorowy  15 zł 20 zł
Bilet Zgrana Rodzina  15 zł 20 zł
Bilet ZGrani Zielonogórzanie 50+  15 zł  20 zł 

* Cennik biletów obowiązuje od 01.07.2023r. do odwołania

 

Rodzaje biletów:

Bilet normalny – przysługuje osobie dorosłej.

Bilet ulgowy – przysługuje dzieciom i młodzieży szkolnej do 18 roku życia (uczniom po okazaniu legitymacji szkolnej), studentom i doktorantom do ukończenia 26 roku życia, seniorom powyżej 65 roku życia, po okazaniu dokumentu uprawniającego do zniżki (tj. legitymacja studencka, doktorancka, dokument ze zdjęciem potwierdzającym wiek), osobom niepełnosprawnych z ustalonym stopniem niepełnosprawności ( po okazaniu aktualnego orzeczenia o niepełnosprawności i dokumentu ze zdjęciem lub aktualnej legitymacji osoby niepełnosprawnej). W przypadku osób niepełnosprawnych , zaliczonych orzeczeniem do znacznego stopnia niepełnosprawności, nabycie biletu upoważnia do wejścia na seans z opiekunem osoby niepełnosprawnej z zastrzeżeniem, że osoba niepełnosprawna, planująca wejście z opiekunem, zobowiązana jest przy zakupie biletu, zgłosić w kasie, iż wraz z nią obecny jest opiekun, okazać dokument potwierdzający zaliczenie tej osoby do znacznego stopnia niepełnosprawności oraz nabyć bilet za 1 zł dla opiekuna.

Bilet zbiorowy – w przypadku zorganizowanej grupy dzieci, młodzieży oraz dorosłych, liczącej co najmniej 15 osób, opiekun nabywa bilet wstępu na seans ze zniżką za kwotę 1 zł.

Bilet „Zgrana Rodzina” – dla osób posiadających Kartę Zgranej Rodziny zniżka na bilet przyznawana jest po okazaniu ważnej Karty.

Bilet „ZGrani Zielonogórzanie 50+” – dla osób posiadających Kartę ZGrani Zielonogórzanie 50+ zniżka na bilety przyznawana jest po okazaniu ważnej Karty.

 * Więcej informacji o biletach i rezerwacji znajdą Państwo w regulaminie Planetarium Wenus oraz pod numerem tel: +48 693 891 680 i mailowo: pw@centrumnaukikeplera.pl

Bilety można nabyć w kasie Planetarium oraz przez stronę internetową (link poniżej).

Bilety zbiorowe oraz na karty ZGranej Rodziny i ZGrani Zielonogórzanie 50+ dostępne wyłącznie w kasie Planetarium.